Danışan Yorumları

Uzman Psikolojik Danışman Tunç TATAKER,

hakkında danışanlarının yazmış olduğu tavsiye, teşekkür yazıları ve yorumlar www.tavsiyeediyorum.com sitesinin Güvenirlilik Sözü gereğince incelemeden geçmiş ve editörler tarafından onaylanarak (TC Kimlik No ve IP onaylı) yayınlanmıştır.

 

Yorumu formunu geç

 1. Seda Y.

  Tunç Bey bu gün beni bir kez daha çok mutlu edip rahatlattınız. Size ne kadar teşekkür etsem az, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki yollarımız kesişmiş. Herkesin hayatında bir Tunç Bey dokunuşu muhakkak olmalı bence😇🙏 Umarım hayatınız boyunca hep bu şekilde insanlara iyi gelmeye, onlara yeni kapılar ve umutlar açmaya devam eder ve enerjinizi hiç kaybetmezsiniz. Sizi çok seviyorum ❣ kendinize çok çok iyi bakın, çok mutlu olun, sizin gibi insanların hala var olduğunu bilmek çok güzel.

 2. Büşra

  Merhaba Tunç abi, Nasılsınız? Kendim hakkımda size teşekkür etmek istedim. Artık stresle, zorlukla nasıl mücadele edeceğimi öğrendim, her şeye gülümseyerek yaklaşıyorum ve zorlukları, imkansızlıkları mümkün görüyorum. Bunda sizin katkınız çok büyük , bu yüzden teşekkürü kendime bir borç bildim. Her şeyden öte en güzeli ise yeme problemim artık yok, 7 kilo verdim bile. Kendi potansiyelimin farkındayım ve bir çok yerden iş teklifleri alıyorum. Artık hayatımı gerçekten güzel yönetiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim, umarım ailenizle çok mutlu bir hayat sürersiniz. Hayatıma yaptığınız dokunuştan sonra artık dileklerimde minnetle hep siz de varsınız. Kendinize iyi bakın.

 3. Ayşecik

  Tunç Bey, sizi görmek inanılmaz bir huzur veriyor bana. Psikolojimle ilgili yaşadığım depremde sizden yardım istemiştim. Kendimi ilk size ifade etmiştim. Ve bıkmadan yazdıklarıma geri dönüşünüzü unutmam mümkün değil. Uzattığım elimi öyle bir tuttunuz ki, ruhum sizi bırakmayı hiç istemiyor. Tarifsiz bir bağ bu, minnet duygusu belki de. Neden mi yazdım? Sebebi yok, sadece içimden geldi. Hoşçakalın, mutlu kalın.

 4. Ece

  Merhabalar. Gerçekten rahatsız etmek istemem. Sadece yazmak istedim. Sizin sayeniz de PDR öğrencileri olarak biz de mücadele etmemiz gerektiğini gördük ve sizi örnek alarak ilerleyeceğiz inşallah. Yaptığınız iş çok kişiye ilham verecek kadar iyi. Başarılarınızın devamını dilerim. Çok kişiye güzel örnek oluyorsunuz, sağolun.

 5. Mustafa

  İyi günler. Bu yıl Ege Üniversitesinde PDR eğitimime başlayacağım. İçimde inanılmaz bir istek ve azim var. Size denk gelmem hayatımı değiştirdi. İşinizi bu denli iyi yapmanız ve geldiğiniz nokta size hayranlık duymamı ve sizi rol model olarak görmemi sağladı. Belki mesajımı görmez ya da ciddiye almazsınız ama yine de söylemek istedim. Kendimi geliştirmem adına bana bir iki cümle söyleyebilirseniz çok sevinirim.

  1. Tunç Tataker - Uzman Psikolojik Danışman

   Saol genç arkadaşım, sana söyleyeceğim tek şey, kimsenin sana neyi yapıp neyi yapamayacağını ve ne olup ne olamayacağını söylemesine izin verme. Ne olacağını kendin belirle. Olmak için doğduğun kişi ol. Ve bunun çabana, zekana, özgüvenine ve risk alabilmene bağlı olacağını unutma. Mutlu bir yaşam dileklerimle..

 6. nina

  Neredeyse gün aşırı yaşadığım öfke patlamalarım, öfkemden kaynaklanan pişmanlıklarımla gittikçe daha da bataklığa gömülüyordum. Sağlığım bozulmaya başlamıştı.Tek başıma çırpınmak daha hızlı batmamdan ve yorulmamadan başka bir işe yaramadı. Sağlıklı düşünemiyordum.Fazlasıyla detaylı bi araştırmaya giriştim. Psikologların uzmanlık alanları, aldıkları eğitim, hakkında yapılan yorumlar vs. ve Tunç Beyi buldum. Uzman tvdeki yorumlarını dinledim. Geçmişe aşırı öfkeli; yapılanlara, yapılmayanlara ;yapamadıklarıma, yaptıklarıma odaklanmış ,sürekli geçmişle yaşamaktan bugünümü de mahveder bir hale gelmiştim.Tunç Beye gün öncesinde ve randevuya gıdene kadar berbat bir sinir harbi içindeydim. Randevudan çıktığım an, her şeyin düzeleceğine inandım. Ağırlıklarım hafiflemişti.Kendinizi güvende hissedebileceğiniz sizi dinginleştiren ve samimiyetle dinleyen bir uzman Tunç Bey. İşini hakkını vererek yaptığına inanıyorum ve kendisini tanıdığım için şanslı hissediyorum.4 seans bitirdik. (sanırım: ) Ben bambaşka biriyim. Huzurluyum, daha sakinim ve en önemlisi güçlüyüm. Ancak ben de çok çabaladım. Geçmişle yüzleşmek ve ileriye bakmaya çalışmak her zaman kolay değil.
  Size tavsiyem, değerli olduğunuzu unutmayın, zamanın değerli olduğunu da..
  Yoruldugunuzda, sağlıklı düşünememeye başladığınızda, kendinizi kontrol edemediğiniz zamanlar yaşamaya başladığınızda hiç düşünmeden destek alın. Mümkünse Tunç Bey’den.

 7. Gamze

  Tunç Bey’e boşanma sürecim başlamadan önce çift terapisine gitmiştim, sonra da bireysel terapiyle devam ettim. İnsanın doğru karar vermesinde , daha mutlu bir hayat yaşamasında danışanını çok iyi yönlendiren ve aynı zamanda her zaman hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir dost, arkadaş olarak hayatınızda yer alan bir psikolog. Zorlu boşanma sürecini atlatmama çok yardımcı olduğu, ayrıca desteğini her daim hissettirdiği için de kendisine çok teşekkür ederim. Tunç Bey’e gittikten sonra “keşke çok daha önce gitseymişim” diye düşündüm ama hiç bir zaman geç değildir, siz de ilişkinizde problem yaşıyorsanız veya evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz Tunç Bey’e uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederim.

 8. elif manas

  Merhaba, hem Tunç Bey’e hem de kıymetli asistanına öncelikle çok teşekkür ederim. Henüz sadece 3-4 görüşme yapmış olmamıza rağmen gerçekten olumlu gelişmeler kaydettik ve evet özellikle “SEANS” kelimesini kullanmadım çünkü yaptığımız görüşme gerçekten sorgulama, yargılama ya da yön dayatmadan tamamen uzak tam olarak size ait doğru yön ve kararları bulmanıza dokunuşlar yapan, karşınızda sizi samimi bir şekilde dinleyen, anlatılanlar karşısında samimi tepkiler veren ve gerçek anlamda anlaşıldığınızı hissettiren bir danışman olmanın yanı sıra uzun yıllardır tanıdığınız eski bir dostla dertleştiğinizi düşündüren bir rahatlama sohbeti şeklinde gelişiyor. Uzun bir aradan sonra düşünmeye ve karar almaya başladım ki bu büyük değişimin başlangıcı oldu sanırım:) Uzun yıllar devam etmesini dilediğim bu sohbetleri deneyin derim asla pişman olmazsınız…

 9. Fulya T.

  Çok şanslı olduğumu düşünüyorum Tunç Bey’i tanımış olduğum için. Samimi, güvenebileceğim biri olmasının yanında hep yanımda olduğunu hissettiriyor. Alanında uzmanlığıyla kısa sürede kendimi iyi hissetmemi ve farkındalığımın artmasını sağladı. Bana kattıklarınız için size çok teşekkür ediyorum.

 10. nursen

  Tunç Bey; gerçek bir profesyoneldir.Benim için çok önemli onun için tek cevaplık bir yorumla derdimi çözmüştür.Kendisine çok teşekkür ederim.

 11. Selin

  Tunç bey ile hayatımın en zor dönemlerinden birinde karşılaştım.O tutmasa düşecektim derler ya aynen o şekilde. Ancak sakinliği,dürüst ve sıcak yaklaşımı,önerileri ile yeniden ben olabildim.Sanki çok yakın bir arkadaşımla dertleşir gibi her zaman kendimi onun yanında çok huzurlu ve rahat hissettim. İyi ki varsınız Tunç bey. Size çok şey borçluyum , dilerim mutluluk hep sizinle ve güzel aileniz ile birlikte olsun…

  1. Tunç Tataker - Uzman Psikolojik Danışman

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim Selin Hn, ne zaman ihtiyaç hissederseniz (ki dilerim hissetmezsiniz) desteğimle yanınızdayım.

   Sevgiler & Saygılar

 12. R.A.

  10 yıl boyunca kavgalı gürültülü süren bir ilişki (ne senle ne de sensiz durumu) sonrasında alınan evlilik kararı. Aileler arası kültür farkı ama olsun canım, ailesi ile mi evleniyorum? Maalesef ailesi ile de evleniliyormuş. Bir türlü gerçek anlamda aile olamadık. İzin verilmedi. Gel-git-ye-iç-yat-kalk, tüm kararlar bizim adımıza zaten alınıyordu, bize sadece sorgulamadan uygulamak düştü. İstedikleri yapılmadığı zaman ağlayıp tüm huzuru bozan bir kayınvalide… Eşime hep yardım alalım dedim ama kendisinde bir sorun olmadığını, benim geçimsiz olduğumu, ben değişirsem her şeyin değişip düzeleceğini söylüyordu. Bir çocuğumuz oldu. Her şey daha da kötüye gitti. Bu arada bir uzmana danıştık ama maalesef o da bizi yanlış yönlendirdi. Ben artık boşanma kararı almıştım. Berbat bir pazar sabahı internetten acilen bulunan bir uzman. İyi ki o pazar günü berbat olmuş ve biz de Tunç TATAKER ile tanışmışız. Ben ofisin kapısından sağlıklı bir şekilde boşanmak için girdim. Ama Tunç Beyin doğru teşhis ve yönlendirmeleri sayesinde artık biz bir AİLEYİZ. Bitti dediğimiz evliliğimizdeki hatalarımızın farkına varmamızı sağlayıp bizi kısa sürede doğru yönlendirdiği için sonsuz teşekkürler..

 13. Şengönül Ç.

  Sevgili Tunç Bey, zor zamanlarımda bana kattıklarınız, göremediklerimi görmemi sağladığınız, farkındalığımı arttırmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Bu günleri yaşadıysam en büyük katkı sizin. Her şey için tekrar teşekkürler. Mesleki olarak değil de 🙂 güzel günleri kahve eşliğinde paylaşmak ve görüşmek dileğiyle.

  1. Tunç Tataker - Uzman Psikolojik Danışman

   Her zaman kahvemi içmeye beklerim sevgili Şengönül Hn. Sizi mutlu görmek çok güzel 🙂

 14. figen

  Tunç Beye sağlıksız bir ilişki içinde olduğum, kendime olan saygımı ve özgüvenimi kaybettiğim bir zamanda gittim. Karşısında çaresizce gözyaşı döktüğüm ve olanları anlatmaya başladığım andan itibaren yargılamadan ve gerçekleri çekinmeden söylemesi aslında benim ne kadar doğru bir adreste olduğumun göstergesiydi. Kesinlikle maddiyatı geri planda tutan, 2. Seansın sonunda bir şeylerin yolunda gitmesini sağlayan en önemlisi her an yardımcı olan, iletişimini koparmayan son derece ilgili ve gerçek bir profesyonel. Kendime yaptığım en büyük iyilik Tunç Beye gitmek oldu. Mutsuz olduğum ilişkiden çıkıp sınırlarımı korumayı öğrendiğim, yeniden kendime güvendiğim ve hayattan artık ne istediğimi bilen biriyim. Eğer sorunlarınızla tek başınıza başa çıkamıyorsanız ve iyi bir uzman arıyorsanız zaman kaybetmeden gitmenizi öneririm. Gözyaşlarımı kahkahaya çevirdiğiniz için teşekkürler Tunç Bey.

  1. Tunç Tataker - Uzman Psikolojik Danışman

   Güzel sözleriniz için teşekkür ederim Figen Hn, size bir faydam olduysa ne mutlu.

 15. Müceylan

  Tunç Bey’e hayatımı ve akıl sağlığımı borçluyum desem yeridir. Eşimle çözümediğimiz sorunlarla boğuşurken internetten araştırarak buldum kendisini.Beni hayatımdaki insanın gerçekleriyle yüzleştirdi.Eşimi sadece bir kez gördü, buna rağmen kişilik bozukluğu olduğunu 2. Seansta bana söyledi. Medeni bir şekilde ayrılmanın en doğru çözüm olduğunu söyledi.Çok enteresan bir şey evlilik uzmanı ayrılığı önerdi. Önerisini uyguladım ve hayata yeniden başladım sanki.Tunç Beyi tanımasaydım boşanmaya cesaret edemezdim, sürekli fake hesaplar, telefon ve internet mesajları yakalamak ve bulmaktan dediği gibi delirirdim herhalde. Şu an çocuğumla bir dünya kurdum kendime, ev alırken alacağım yer için bile Tunç Bey’den fikir aldım. Kızımla mutlu yuvamızda huzurumuz için binlerce teşekkürler, önemli kararlarda mutlaka danışınız derim. İnsanın tüm yaşantısını gözler önüne seriyor, yaşayacağınız ihtimalleri belirliyor, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 16. Tuğba K.

  Tunç Bey yaşam koçu, psikolojik danışman, çok iyi bir psikolog ve sadece gerçekleri ve yapılması gerekenleri söyleyen gerçek bir profesyoneldir. Kendisi sorunu çözmek için maddiyatı geri planda bırakıp en kısa yoldan en az zarar ile çıkışı gösterir. Size boş yere git gel yaptırmaz. Ailemin ve çevrenin yoğun baskısı altında evlilik kararı almaya çalıştığım zamanda tanıdım kendisini. O kadar çok stresli bunalımlı bir dönem ki çok kilo aldım kendime bakamaz hale geldim. En kötüsü kendime olan güvenim tamamen bitti. Başkasının altında ezilir oldum. O kadar çok kendimden vermiştim ki tükenmiştim. Artık dayanılmaz bir hal almıştı çünkü yanlış bir karar vermemek için kendimi dayanamayacağım kadar çok sıkıyordum. Sürekli baskı altındaydım. Her şeye ve herkese rağmen kendin için, kendi mutluluğun için yaşamalısın ve yanlış kişi ile yanlış zamanda evlenmemelisin diyecek kadar radikal ve cesur bir adam Tunç Bey. Şu anda ne kadar doğru bi karar verdiğimi görüyorum. Bütün bunları 4-5 seans gibi çok kısa bir zamanda fark etmemi sağladı. Şu an çıkmazda değilsem, kafam rahat ise ve gönlümce gülebiliyorsam onun söylemleri sayesindedir.

 17. Cansu

  Tunç Bey’i iyi bir referans yoluyla buldum diyebilirim ya da o bana gönüllü doktorum da oldu diyebiliriz. Gönüllü diyorum çünkü hiç bir yakınlığımız ve tanışıklığımız yokken başka bir hastası vasıtasıyla tanıştırılmış olmamıza ve benim gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu bir dönemde kendisinin hemen yardım ve çözüm önerileriyle karşılaştım. Kendisiyle bir kaç kez görüşme imkanımız olmasına rağmen bu kadar kısa sürede hızlı anlama kabileyeti ve çözüm önerileriyle bir doktordan çok arkadaş yaklaşımıyla beni çok etkiledi. Bu kadar kısa sürede kendisine güvenmem ve sanki ömür boyu kopmayacak bir bağımızın olacağını hissettirmesi daha önce bu konumda başka doktorlar deneyen biri olarak çok artı yönlerinin olduğunu anlamam için yeterli oldu. Şiddetle sizin de bu bağı hissetmenizi öneririm. İşini bu kadar düzgün, sevecen, saygılı ve en önemli insani değerleri ön planda olan doktoruma ve arkadaşıma da diyebilirim (müsadesi olursa tabi) 🙂 kocaman teşekkürlerimi göndermek isterim .

 18. Seda

  Merhaba, uzun araştırmalar sonucu ve sık elemelerimden sonra Tunç Bey’den terapi almaya başladım. Hayata küsmüş, yaşamak istemeyen ve çok mutsuz bir kişilikle gittim onun yanına. Ama Tunç Bey bana hayatta daha yaşanacak çok güzel şeylerin var olduğunu öğretti ve 28 yıldır baş edemediğim tabularımı yıkmama yardımcı oldu. Bir çok problemimi henüz 2 ay olmasına rağmen çözmüş sayılırız. Sayılır diyorum çünkü terapimiz devam ediyor ve ben her sabah artık daha mutlu uyanıyorum. Tunç Bey çok pozitif ve dürüst bir insan. İşini büyük ustalıkla yapıyor ve inanılmaz özverili. O benim en iyi dostum! Çalışma ortamı çok sıcak ve güvenilir. Ben gerçekten onu şiddetle tavsiye ediyorum. Unutmayın ki baş edilmeyecek hiç bir problem yoktur. Eğer Tunç Beyle tanışırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız 🙂 Kendisine buradan onu çok sevdiğimi ve başarılarının devamını dilediğimi iletmek isterim. Sevgilerimle.

 19. Deniz

  Merhabalar, Tunç Beyle internet üzerinden tanıştım. Kendisine yönelttiğim sorularda aldığım cevaplar, yaklaşım tarzı, sıcak kanlı ve güler yüzlü oluşu, her şeyden önemlisi de danışanlarına ayırdığı zaman ve empati yeteneği beni etkiledi. Olaylar karşısında çözümler sunmak ve bilimsel bir yaklaşım açısı geliştirmek tabiki önemlidir, fakat Tunç Beyde sadece kitaptan alınmış sabit, kalıplaşmış cümleler duyamazsınız, çünkü buna okuyup araştırma yaparak kendiniz de ulaşabilirsiniz, kişinin durumuna özel bi iletişim tarzı geliştirmek ve onu anladığınızı, yaşadıklarını hissetiğinizi, ona değer verdiğinizi göstermek bi danışan için çok önemlidir ve Tunç Bey de bunu paylaşım tarzıyla hissetirebilen bir danışman. Bazen kendimize bile itiraf edemediğimiz şeyler vardır, iyi ya da acı veren farkındalıklarımız, görmezden gelir ya da yok sayarız, bazen bi sorun vardır ve biz farkında olmayız ya da onla yaşamayı öğrenmemiz gerekir, işte Tunç Bey benim ruhumu soyduğum ilk insan, yargılanma korkusu olmadan, cisiyetimden ve endişelerimden sıyrılmış, özgürce anlatabildiğim bi danışman…evet sorun varsa mutlaka çözümü de vardır, önemli olan korkularımızın üzerine gitmek ve değiştirmek kendimizi, çünki değişmeyen tek şey değişimdir…Tunç Beye buradan, beni anlamaya çalıştığı ve ayırdığı zaman için çok teşekkür ediyorum…Sevgiler…Deniz

 20. Müjde

  Merhaba, Tunç Tataker benim dostum, arkadaşım…Mesleki birikimi ile insancıl karakterinin uyuştuğunu düşündüğüm nadir kişilerden biri. Yaşam hakkında doğru tespitleri bizleri her zaman kendisinden tavsiye almaya yöneltmiştir. Hayat zor bir yol, herkesin bildiği gibi.Bu yolda böyle iyi bir dosta sahip olduğum için şanslıyım. İzmir’de bir özel okulda halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapıyorum. Tunç Bey velilerimize yakın zamanda bir seminer sundu ve aldığımız geri bildirimler, bu harika semineri taçlandırdı diyebilirim. Gelen talepler ile seminerlerimizi tekrar edeceğiz…

 21. Didem

  İlk önceleri psikolojik destek alıp almamakta kararsızdım. Açıkcası psikolojik destek almanın faydası olup olmayacağı konusunda kararsızdım. İnternette arama yaparken Tunç Bey’e rastladım ve hakkında yazılanları okudum. Hatta bununla yetinmeyip aynı gün kendisiyle görüşmek üzere randevu aldım. Bazı endişelerim vardı ama Tunç Bey’le tanıştıktan sonra düşüncelerim büyük bir güvene dönüştü. Tunç Bey’in yaklaşımı, içtenliği ve sempatisi beni şaşırttı. Bu yaklaşımının yanı sıra profesyonel çizgisini de koruması güvenimi bir kez daha arttırdı. Sayesinde şu an kararsız olduğum ve travmasını yaşadığım bir çok konu karşısında artık ne yapacağımı ve nasıl düşüneceğimi çok iyi biliyorum. Tunç Bey’i yaşam koçum olarak benimsedim. Umarım kendisiyle ilişkimiz yaşam boyu kopmaz. Tunç Bey’den destek almayı düşünen herkes hi tereddüt etmeden randevu almalarını tavsiye ederim. Pişman olmayacağınıza eminim.

 22. füsun

  Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Tunç Bey’i tanıdığım için çok şanslıyım. Her konuda rahatlıkla konuşabileceğim bir insan. İnsana güven veren bir yanı var ve bu işi gerçekten çok iyi başarıyor. Aile terapisinde, birebir terapide gerçekten çok iyi. Onu tanımadan önce hayata karşı cok umutsuzdum ama tanıdıktan ve konuştuktan sonra beni olumlu yönde çok etkiledi. Sorunlarınız için her psikoloğa gidebilirsiniz ama samimiyeti ve içtenliği bulamayabilirsiniz. Ben samimiyeti ve içtenliği Tunç Bey de buldum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 23. Duygu

  Tunç Bey’den oldukça hassas bir konuda ki, bir çok bayan için bu böyledir sanırım, çocuk sahibi olamamamla ilgili girdiğim çıkmazda yardım istedim. Açıkcası yardım almam gerkdiğini farkettiğimde, konu da annelik olunca bayan bir psikoloğun beni daha iyi anlayacağını düşünmüştüm, ilk gün bu tezimi çürüttü Tunç bey.. Kendisini tanıyalı kısa bir süre olmasına rağmen bu daracık zamanda söylediği şeylerin beni nasıl motive ettiğinin belki o bile farkında değildir. Ben de akşam evime girerken farkettim. Kapımın girişinde bir boy aynam var sabah çıkarken ve akşam gelince mutlaka bakarım, uzun zamandır gördüğüm şey hep aynıydı. ”mutsuz bi surat”.. o akşam aynaya gülerek, gülmem gerektiğini bilerek bakıyordum. Söylediği şeylerin beni bu hızda etkilemiş olmasının sebebi mesleğini ve aldığı eğitimi bilmemdi belki de, yani o bu konuda bi uzman ve ne diyorsa doğru diyorduru düşünmemdi belki de ama ben bunu daha önce de denemiştim ve olmamıştı. Bence bu Tunç Beye denk gelen bir şans değildi, bence şans benim Tunç beye denk gelmemdi..Kendisine şimdiye kadar çok teşekkür ettim ama bir kez de buradan etmek istiyorum. Bana zaman ayırdığı için, söylediği her şey için kendi adıma, ağlak suratlı, karamsar karısından kurtardığı için eşim adına çoook teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyor, mesleğinizde çok daha iyi yerlere geleceğinize tüm kalbimle inanıyorum. Sevgiler, Duygu..

 24. Tümerdem

  Tunç Bey, karşısındaki kişiyi dinleyen ve gereken yerde konuyu açıklayıcı bir şekilde anlatan, örnekleyen, yaşama dair örnekler veren, hatta çizerek anlatımı kuvvetlendirmeye çalışan biridir. Günü yakalayan çözümler sunar. Ofisi temiz, ferah ve her zaman bakımlıdır. Meslek arkadaşlarına göre daha çok güven veren, objektif bakabilen ve bizim değer yargılarımıza uyumlu bir kişidir. Güler yüzlüdür, görüşme dışında da kendisiyle iletişim kurabilmemiz için gereken rahatlıkları karşı tarafa sağlar. Kendisine buradan teşekkür ederim.

 25. G.A.

  Tunç Bey’le tanışalı 2 ay oluyor. Kendisinden evliliğimiz açısından yardım istedim. Kimseye anlatamadığım olayları çok rahatlıkla ona anlatabildim. Önce bende güven sağladı. Sağlamasaydı kesinlikle ona gitmezdim. Tunç Bey’le konuştuktan sonra ondan gerekli bilgileri aldıktan sonra rahatladım ve üzerimden yük kalktığını hissettim. Ona teşekkür etmeyi borç biliyorum. Şu anda çok iyi bir arkadaş, sırdaş olduğumuzu düşünüyorum.Tabi herkese tavsiye edebilceğim biri.

 26. burneeee

  Tunç Bey den psikolojik danışmanlık hizmeti aldım. Mesleki yaşamında güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum. Çok rahat ve sanki bir arkadaş gibi sorununuzu veya hayatınızı anlatabileceğiniz bir doktor, insan. Konuları etrafınız ile ele alması, toplumun ve bana göre ülkelerin temel taşı aile yapısını önemsemesi ayrı bir önem taşıyor. Kesinlikle konuşmaktan ve dinlemekten memnun olacağınız bir insan. Hatta isterseniz en başta doktor değil de sizin yakın arkadaşınız veya sırdaşınız gibi düşünün, bilgiye ve yardımına açık olun yeter derim. Malesef yaşadığımız hayat o kadar farklı durumlar çıkartıyor ki artık karşımıza, eğitimimiz, kültürümüz, imkanlarımız ne olursa olsun mutlak surette şaşırdığımız veya ne yapacağımızı bilemediğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz. İşte böyle durumlarda yakın hissedip konuşabileceğim bir uzman. Konusunda eğitimli, tecrübeli insan, her şeyden önemlisi de samimiyetine inandığım bir kişi. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM..

 27. maskeli35

  Merhaba, Tunç Bey’i bir arkadaş aracılığıyla tanıdım. Bilgi ve tecrübeleriyle onun benim için doğru bir terapist olduğunu anladım.Eşimle beraber terapilere katıldık. Her terapide yeni birşeyler öğrendim. Bana çok yardımcı oldu. Hayata bakışım değişti, ben değiştim. Terapi değil de sanki bir dostla çay sohbeti yapıyor gibiydim. Kişiye özel çözüm yollarını beğendim. Yapıcı, sıcakkanlı, güvenilir ve dürüst bir kişi. Ofisi de insana huzur veriyor. Ben terapistimi buldum ve çok mutluyum. Çevremdeki herkese tavsiye ettim, size de tavsiye ediyorum.

Yorum Ekle..

error: © Tüm Hakları Saklıdır