Menü Kapat

Tavsiye ve Yorumlar

Uzman Psikolojik Danışman Tunç TATAKER hakkında danışanlarının yazmış olduğu tavsiye, teşekkür yazıları ve yorumlar.

Tunç TATAKER

Değerli danışanlarım, uzun yıllar içinde sizlerle hayata dair pek çok şey paylaştık ve birbirimize çok şey kattık. Güzel ve övgü dolu sözleriniz için binlerce kere teşekkür ederim. Sizlere bir faydam olduysa ne mutlu. Sevgi ve saygılarımla!
TEŞEKKÜR

Tunç Bey ile hayatımdan vazgeçecek noktaya gelmişken görüşmelerimize başladık. O haftaya dek danıştığım hiç kimseden doğru bir yaklaşım görememiş, her yardım çağrımda giderek hayattan ve insanlardan uzaklaşmaya başlamıştım... Kendimi tanıyamayacak noktadayken, şimdi gözlerimin parladığını ve güzelleştiğimi duyuyorum çevremden. En önemlisi, Tunç Bey bana tekrar kendime değer vermeyi öğretti. Kendimi seviyorum ve çok daha güçlü hissediyorum. Enerjisi, dürüstlüğü, samimiyeti ve pozitifliği bana her görüşmemizde destek oldu. Hayata ve olaylara artık çok farklı açıdan ve yapıcı yaklaşabiliyorum. Dilerim ki bana kattıkları Tunç Bey’e hayatın tüm güzellikleri ve sürprizleri ile katbekat geri döner. İyi ki varsınız Tunç Bey! Sevgiler
alleirbag
Danışan
Merhaba Tunç Bey, uzun bir süre önce eşimle gelmiştik size. Psikolog arayan herkese sizi tavsiye ediyorum. Bizim hayatımızı değiştirdiniz. Gerçekten size ne kadar teşekkür etsem az. Hayatım boyunca size minnettar kalacağım. Şimdi 3 aylık bir bebeğimiz var ve sayenizde mutluluğumuza mutluluk eklendi. Her şey için binlerce teşekkür.
Tunç Bey bu gün beni bir kez daha çok mutlu edip rahatlattınız. Size ne kadar teşekkür etsem az, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki yollarımız kesişmiş. Herkesin hayatında bir Tunç Bey dokunuşu muhakkak olmalı bence😇🙏 Umarım hayatınız boyunca hep bu şekilde insanlara iyi gelmeye, onlara yeni kapılar ve umutlar açmaya devam eder ve enerjinizi hiç kaybetmezsiniz. Sizi çok seviyorum ❣ kendinize çok çok iyi bakın, çok mutlu olun, sizin gibi insanların hala var olduğunu bilmek çok güzel.
Tunç Bey'e boşanma sürecim başlamadan önce çift terapisine gitmiştim, sonra da bireysel terapiyle devam ettim. İnsanın doğru karar vermesinde , daha mutlu bir hayat yaşamasında danışanını çok iyi yönlendiren ve aynı zamanda her zaman hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir dost, arkadaş olarak hayatınızda yer alan bir psikolog. Zorlu boşanma sürecini atlatmama çok yardımcı olduğu, ayrıca desteğini her daim hissettirdiği için de kendisine çok teşekkür ederim. Tunç Bey'e gittikten sonra "keşke çok daha önce gitseymişim" diye düşündüm ama hiç bir zaman geç değildir, siz de ilişkinizde problem yaşıyorsanız veya evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz Tunç Bey'e uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederim.
Merhaba Tunç abi, Nasılsınız? Kendim hakkımda size teşekkür etmek istedim. Artık stresle, zorlukla nasıl mücadele edeceğimi öğrendim, her şeye gülümseyerek yaklaşıyorum ve zorlukları, imkansızlıkları mümkün görüyorum. Bunda sizin katkınız çok büyük , bu yüzden teşekkürü kendime bir borç bildim. Her şeyden öte en güzeli ise yeme problemim artık yok, 7 kilo verdim bile. Kendi potansiyelimin farkındayım ve bir çok yerden iş teklifleri alıyorum. Artık hayatımı gerçekten güzel yönetiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim, umarım ailenizle çok mutlu bir hayat sürersiniz. Hayatıma yaptığınız dokunuştan sonra artık dileklerimde minnetle hep siz de varsınız. Kendinize iyi bakın.
Çok şanslı olduğumu düşünüyorum Tunç Bey'i tanımış olduğum için. Samimi, güvenebileceğim biri olmasının yanında hep yanımda olduğunu hissettiriyor. Alanında uzmanlığıyla kısa sürede kendimi iyi hissetmemi ve farkındalığımın artmasını sağladı. Bana kattıklarınız için size çok teşekkür ediyorum.
Merhabalar. Gerçekten rahatsız etmek istemem. Sadece yazmak istedim. Sizin sayeniz de PDR öğrencileri olarak biz de mücadele etmemiz gerektiğini gördük ve sizi örnek alarak ilerleyeceğiz inşallah. Yaptığınız iş çok kişiye ilham verecek kadar iyi. Başarılarınızın devamını dilerim. Çok kişiye güzel örnek oluyorsunuz, sağolun.
Merhaba, hem Tunç Bey'e hem de kıymetli asistanına öncelikle çok teşekkür ederim. Henüz sadece 3-4 görüşme yapmış olmamıza rağmen gerçekten olumlu gelişmeler kaydettik ve evet özellikle "SEANS" kelimesini kullanmadım çünkü yaptığımız görüşme gerçekten sorgulama, yargılama ya da yön dayatmadan tamamen uzak tam olarak size ait doğru yön ve kararları bulmanıza dokunuşlar yapan, karşınızda sizi samimi bir şekilde dinleyen, anlatılanlar karşısında samimi tepkiler veren ve gerçek anlamda anlaşıldığınızı hissettiren bir danışman olmanın yanı sıra uzun yıllardır tanıdığınız eski bir dostla dertleştiğinizi düşündüren bir rahatlama sohbeti şeklinde gelişiyor. Uzun bir aradan sonra düşünmeye ve karar almaya başladım ki bu büyük değişimin başlangıcı oldu sanırım:) Uzun yıllar devam etmesini dilediğim bu sohbetleri deneyin derim asla pişman olmazsınız...
24 yaşındayım. Bugüne kadar birçok problemle karşı karşıya kaldım, her insan gibi. Fakat 3 ay önce hayatımın en büyük travmasını, en acı tecrübesini yaşadım. Erkek arkadaşımı trafik kazasında kaybettim. Hiç kolay değildi. Yaşamak istemiyordum fakat ölemiyordum da...Bu noktada uzman desteği almam gerektiğine karar verdim. Yine tavsiyeediyorum.com sitesindeki yorumlar sayesinde kapısını çaldığım Tunç Bey hakkında ben de birşeyler yazmak istedim. Ailem ve dostlarımdan sonraki en büyük iyiki dediğim kişi. Güven veren, sıcak, zeki, işinde mükemmel, objektif ve en önemlisi sizinle gerçekten ilgilenen biri. Bu süreçte beni bulunmam gereken doğru davranışlara yönlendirdiği için, yapmamam gereken durumlardan koruduğu için ve zaten yapmakta olduğum doğru noktalarda beni daha da yüreklendirdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum. Yolum uzun ama daha yolun çok başında bu inancı, umudu, enerjiyi, içimdeki gücü bana hissettiren ve kullanmamı sağlayan; her bir görüşmede yüzümdeki büyüyen o gülümsemeyi gördüğünde kendinden çok benimle gururlanan yol arkadaşım Tunç Bey, iyi ki varsınız! Sadece seans dakikalarında kendinizi iyi hissettirmeyen; hayatınız akıp giderken en kritik anlarda bile motive edici ve tecrübe ettikçe gerçekliğini gördüğünüz o sihirli sözleri aklınıza geldikçe kendinizi iyi hissetmeye devam edeceksiniz, eminim. Hayatımda ilk kez tavsiye yazısı yazıyorum. Ben buradaki tavsiyeler sayesinde doğru kişiyi seçtim ve benim de katkım olsun istedim. Herkes fikir sahibi olsun, herkes doğru tercih yapsın ve herkes hayata gülümseyebilsin istedim.
Merhaba, Tunç Tataker benim dostum, arkadaşım...Mesleki birikimi ile insancıl karakterinin uyuştuğunu düşündüğüm nadir kişilerden biri. Yaşam hakkında doğru tespitleri bizleri her zaman kendisinden tavsiye almaya yöneltmiştir. Hayat zor bir yol, herkesin bildiği gibi.Bu yolda böyle iyi bir dosta sahip olduğum için şanslıyım. İzmir'de bir özel okulda halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapıyorum. Tunç Bey velilerimize yakın zamanda bir seminer sundu ve aldığımız geri bildirimler, bu harika semineri taçlandırdı diyebilirim. Gelen talepler ile seminerlerimizi tekrar edeceğiz...
Benim gibi eminim bir çok insanın hayatına dokunmuşsunuzdur ve bir köşesinden "iyi ki Tunç Bey var" dedirtmişsinizdir. Gerçekten iyi ki varsınız Tunç Bey. Hep güzellikler olsun etrafınızda ve siz de hep böyle güzellikler dağıtın etrafınıza.
Tunç bey ile hayatımın en zor dönemlerinden birinde karşılaştım. O tutmasa düşecektim derler ya aynen o şekilde. Ancak sakinliği, dürüst ve sıcak yaklaşımı, önerileri ile yeniden ben olabildim. Sanki çok yakın bir arkadaşımla dertleşir gibi her zaman kendimi onun yanında çok huzurlu ve rahat hissettim. İyi ki varsınız Tunç Bey. Size çok şey borçluyum, dilerim mutluluk hep sizinle ve güzel aileniz ile birlikte olsun.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Tunç Bey'i tanıdığım için çok şanslıyım. Her konuda rahatlıkla konuşabileceğim bir insan. İnsana güven veren bir yanı var ve bu işi gerçekten çok iyi başarıyor. Aile terapisinde, birebir terapide gerçekten çok iyi. Onu tanımadan önce hayata karşı cok umutsuzdum ama tanıdıktan ve konuştuktan sonra beni olumlu yönde çok etkiledi. Sorunlarınız için her psikoloğa gidebilirsiniz ama samimiyeti ve içtenliği bulamayabilirsiniz. Ben samimiyeti ve içtenliği Tunç Bey de buldum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Merhaba, Tunç Bey' i hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir zamanda, tavsiyeediyorum.com aracılığıyla tanıdım. 3 yıllık sarsıcı, şiddetin her türlüsüne maruz kalmış bir ilişkiden çıkmıştım. " Kurdun kuzuyu yemeye yeltenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gönül bağlamış ve aşık olmuştu." Evet durum buydu, ben filmlerde izlediğim, yanımdan bile geçeceğine ihtimal vermediğim "Stockholm Sendromu "na yakalanmıştım. Çevremde bana değer veren herkese kötü davranır olmuştum. Çünkü bu ilişki neticesinde benim değer algım değişmişti. Ben artık bana zarar veren o adama bağımlıydım. Bulunduğum tehlike ortamı kabul edip, onun bana uyguladığı şiddetin haklı tarafını bile görüyordum. Beni artık bir uzmanında toparlayacağına inancım kalmamıştı. Tunç Bey'e yapılan yorumları okuduktan sonra, çaldığım o kapı bu zamana kadar kendim için yaptığım en iyi şey oldu. Kendisi beni hiç yargılamadan dinledi. Her kriz anımda desteğini fazlasıyla gösterdi. İtiraf ediyorum ben Tunç Bey'ı çok yordum an oldu artık bana tahammül bile edemeyeceğini düşünürken, hiç bir zaman benden şefkatini, güleryüzünü esirgemedi. Kendisi, benim hayatla tekrar düzgün bir ilişki kurabilmem adına elinden geleni yapan, herşeyin en iyisini ,en güzelini hak eden gerçek bir dost ve uzman. Ben iyileşiyorummm. Sizin de içinden çıkamadığınız sorunlarınız varsa Tunç Bey'in misafiri olun derim. Hayatımdaki güzellikleri görebilmemin, "ohh be çok şükür" dememin sebebisiniz. Sevgiler.
Artık boşanma kararı almıştım. Berbat bir pazar sabahı internetten acilen bulunan bir uzman. İyi ki o pazar günü berbat olmuş ve biz de Tunç Bey ile tanışmışız. Ben ofisin kapısından sağlıklı bir şekilde boşanmak için girdim. Ama Tunç Beyin doğru teşhis ve yönlendirmeleri sayesinde artık biz bir AİLEYİZ. Bitti dediğimiz evliliğimizdeki hatalarımızın farkına varmamızı sağlayıp bizi kısa sürede doğru yönlendirdiği için sonsuz teşekkürler.
Geçmişe aşırı öfkeli; yapılanlara, yapılmayanlara ;yapamadıklarıma, yaptıklarıma odaklanmış ,sürekli geçmişle yaşamaktan bugünümü de mahveder bir hale gelmiştim.Tunç Beye gıdene kadar berbat bir sinir harbi içindeydim. Randevudan çıktığım an, her şeyin düzeleceğine inandım. Ağırlıklarım hafiflemişti. Kendinizi güvende hissedebileceğiniz, sizi dinginleştiren ve samimiyetle dinleyen bir uzman Tunç Bey. İşini hakkını vererek yaptığına inanıyorum ve kendisini tanıdığım için şanslı hissediyorum.4 seans bitirdik. Ben bambaşka biriyim. Huzurluyum, daha sakinim ve en önemlisi güçlüyüm. Size tavsiyem, yoruldugunuzda, sağlıklı düşünememeye başladığınızda, kendinizi kontrol edemediğiniz zamanlar yaşamaya başladığınızda hiç düşünmeden destek alın. Mümkünse Tunç Bey’den.
Tunç Beye sağlıksız bir ilişki içinde olduğum, kendime olan saygımı ve özgüvenimi kaybettiğim bir zamanda gittim. Karşısında çaresizce gözyaşı döktüğüm ve olanları anlatmaya başladığım andan itibaren yargılamadan ve gerçekleri çekinmeden söylemesi aslında benim ne kadar doğru bir adreste olduğumun göstergesiydi. Kesinlikle maddiyatı geri planda tutan, 2. Seansın sonunda bir şeylerin yolunda gitmesini sağlayan en önemlisi her an yardımcı olan, iletişimini koparmayan son derece ilgili ve gerçek bir profesyonel. Kendime yaptığım en büyük iyilik Tunç Beye gitmek oldu. Mutsuz olduğum ilişkiden çıkıp sınırlarımı korumayı öğrendiğim, yeniden kendime güvendiğim ve hayattan artık ne istediğimi bilen biriyim. Eğer sorunlarınızla tek başınıza başa çıkamıyorsanız ve iyi bir uzman arıyorsanız zaman kaybetmeden gitmenizi öneririm. Gözyaşlarımı kahkahaya çevirdiğiniz için teşekkürler Tunç Bey.
Tunç Bey, sizi görmek inanılmaz bir huzur veriyor bana. Psikolojimle ilgili yaşadığım depremde sizden yardım istemiştim. Kendimi ilk size ifade etmiştim. Ve bıkmadan yazdıklarıma geri dönüşünüzü unutmam mümkün değil. Uzattığım elimi öyle bir tuttunuz ki, ruhum sizi bırakmayı hiç istemiyor. Tarifsiz bir bağ bu, minnet duygusu belki de. Neden mi yazdım? Sebebi yok, sadece içimden geldi. Hoşçakalın, mutlu kalın.
Tunç Bey yaşam koçu, psikolojik danışman, çok iyi bir psikolog ve sadece gerçekleri ve yapılması gerekenleri söyleyen gerçek bir profesyoneldir. Kendisi sorunu çözmek için maddiyatı geri planda bırakıp en kısa yoldan en az zarar ile çıkışı gösterir. Size boş yere git gel yaptırmaz. Ailemin ve çevrenin yoğun baskısı altında evlilik kararı almaya çalıştığım zamanda tanıdım kendisini. O kadar çok stresli bunalımlı bir dönem ki çok kilo aldım kendime bakamaz hale geldim. En kötüsü kendime olan güvenim tamamen bitti. Başkasının altında ezilir oldum. O kadar çok kendimden vermiştim ki tükenmiştim. Artık dayanılmaz bir hal almıştı çünkü yanlış bir karar vermemek için kendimi dayanamayacağım kadar çok sıkıyordum. Sürekli baskı altındaydım. Her şeye ve herkese rağmen kendin için, kendi mutluluğun için yaşamalısın ve yanlış kişi ile yanlış zamanda evlenmemelisin diyecek kadar radikal ve cesur bir adam Tunç Bey. Şu anda ne kadar doğru bi karar verdiğimi görüyorum. Bütün bunları 4-5 seans gibi çok kısa bir zamanda fark etmemi sağladı. Şu an çıkmazda değilsem, kafam rahat ise ve gönlümce gülebiliyorsam onun söylemleri sayesindedir.
Tunç Bey'den oldukça hassas bir konuda ki, bir çok bayan için bu böyledir sanırım, çocuk sahibi olamamamla ilgili girdiğim çıkmazda yardım istedim. Açıkcası yardım almam gerkdiğini farkettiğimde, konu da annelik olunca bayan bir psikoloğun beni daha iyi anlayacağını düşünmüştüm, ilk gün bu tezimi çürüttü Tunç bey.. Kendisini tanıyalı kısa bir süre olmasına rağmen bu daracık zamanda söylediği şeylerin beni nasıl motive ettiğinin belki o bile farkında değildir. Ben de akşam evime girerken farkettim. Kapımın girişinde bir boy aynam var sabah çıkarken ve akşam gelince mutlaka bakarım, uzun zamandır gördüğüm şey hep aynıydı. ''mutsuz bi surat''.. o akşam aynaya gülerek, gülmem gerektiğini bilerek bakıyordum. Söylediği şeylerin beni bu hızda etkilemiş olmasının sebebi mesleğini ve aldığı eğitimi bilmemdi belki de, yani o bu konuda bi uzman ve ne diyorsa doğru diyorduru düşünmemdi belki de ama ben bunu daha önce de denemiştim ve olmamıştı. Bence bu Tunç Beye denk gelen bir şans değildi, bence şans benim Tunç beye denk gelmemdi..Kendisine şimdiye kadar çok teşekkür ettim ama bir kez de buradan etmek istiyorum. Bana zaman ayırdığı için, söylediği her şey için kendi adıma, ağlak suratlı, karamsar karısından kurtardığı için eşim adına çoook teşekkür ediyorum. Sevgiler..
İlk önceleri psikolojik destek alıp almamakta kararsızdım. Açıkcası psikolojik destek almanın faydası olup olmayacağı konusunda kararsızdım. İnternette arama yaparken Tunç Bey'e rastladım ve hakkında yazılanları okudum. Hatta bununla yetinmeyip aynı gün kendisiyle görüşmek üzere randevu aldım. Bazı endişelerim vardı ama Tunç Bey'le tanıştıktan sonra düşüncelerim büyük bir güvene dönüştü. Tunç Bey'in yaklaşımı, içtenliği ve sempatisi beni şaşırttı. Bu yaklaşımının yanı sıra profesyonel çizgisini de koruması güvenimi bir kez daha arttırdı. Sayesinde şu an kararsız olduğum ve travmasını yaşadığım bir çok konu karşısında artık ne yapacağımı ve nasıl düşüneceğimi çok iyi biliyorum. Tunç Bey'i yaşam koçum olarak benimsedim. Umarım kendisiyle ilişkimiz yaşam boyu kopmaz. Tunç Bey'den destek almayı düşünen herkes hi tereddüt etmeden randevu almalarını tavsiye ederim. Pişman olmayacağınıza eminim.
Sevgili Tunç Bey, zor zamanlarımda bana kattıklarınız, göremediklerimi görmemi sağladığınız, farkındalığımı arttırmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Bu günleri yaşadıysam en büyük katkı sizin. Her şey için tekrar teşekkürler. Mesleki olarak değil de 🙂 güzel günleri kahve eşliğinde paylaşmak ve görüşmek dileğiyle.
Merhaba, uzun araştırmalar sonucu ve sık elemelerimden sonra Tunç Bey'den terapi almaya başladım. Hayata küsmüş, yaşamak istemeyen ve çok mutsuz bir kişilikle gittim onun yanına. Ama Tunç Bey bana hayatta daha yaşanacak çok güzel şeylerin var olduğunu öğretti ve 28 yıldır baş edemediğim tabularımı yıkmama yardımcı oldu. Bir çok problemimi henüz 2 ay olmasına rağmen çözmüş sayılırız. Sayılır diyorum çünkü terapimiz devam ediyor ve ben her sabah artık daha mutlu uyanıyorum. Tunç Bey çok pozitif ve dürüst bir insan. İşini büyük ustalıkla yapıyor ve inanılmaz özverili. O benim en iyi dostum! Çalışma ortamı çok sıcak ve güvenilir. Ben gerçekten onu şiddetle tavsiye ediyorum. Unutmayın ki baş edilmeyecek hiç bir problem yoktur. Eğer Tunç Beyle tanışırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız 🙂 Kendisine buradan onu çok sevdiğimi ve başarılarının devamını dilediğimi iletmek isterim. Sevgilerimle.
Tunç Bey den psikolojik danışmanlık hizmeti aldım. Mesleki yaşamında güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum. Çok rahat ve sanki bir arkadaş gibi sorununuzu veya hayatınızı anlatabileceğiniz bir doktor, insan. Konuları etrafınız ile ele alması, toplumun ve bana göre ülkelerin temel taşı aile yapısını önemsemesi ayrı bir önem taşıyor. Kesinlikle konuşmaktan ve dinlemekten memnun olacağınız bir insan. Hatta isterseniz en başta doktor değil de sizin yakın arkadaşınız veya sırdaşınız gibi düşünün, bilgiye ve yardımına açık olun yeter derim. Malesef yaşadığımız hayat o kadar farklı durumlar çıkartıyor ki artık karşımıza, eğitimimiz, kültürümüz, imkanlarımız ne olursa olsun mutlak surette şaşırdığımız veya ne yapacağımızı bilemediğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz. İşte böyle durumlarda yakın hissedip konuşabileceğim bir uzman. Konusunda eğitimli, tecrübeli insan, her şeyden önemlisi de samimiyetine inandığım bir kişi. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM..
Tunç Bey'i iyi bir referans yoluyla buldum diyebilirim ya da o bana gönüllü doktorum da oldu diyebiliriz. Gönüllü diyorum çünkü hiç bir yakınlığımız ve tanışıklığımız yokken başka bir hastası vasıtasıyla tanıştırılmış olmamıza ve benim gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu bir dönemde kendisinin hemen yardım ve çözüm önerileriyle karşılaştım. Kendisiyle bir kaç kez görüşme imkanımız olmasına rağmen bu kadar kısa sürede hızlı anlama kabileyeti ve çözüm önerileriyle bir doktordan çok arkadaş yaklaşımıyla beni çok etkiledi. Bu kadar kısa sürede kendisine güvenmem ve sanki ömür boyu kopmayacak bir bağımızın olacağını hissettirmesi daha önce bu konumda başka doktorlar deneyen biri olarak çok artı yönlerinin olduğunu anlamam için yeterli oldu. Şiddetle sizin de bu bağı hissetmenizi öneririm. İşini bu kadar düzgün, sevecen, saygılı ve en önemli insani değerleri ön planda olan doktoruma ve arkadaşıma da diyebilirim (müsadesi olursa tabi) 🙂 kocaman teşekkürlerimi göndermek isterim.
Tunç Bey'e hayatımı ve akıl sağlığımı borçluyum desem yeridir. Eşimle çözümediğimiz sorunlarla boğuşurken internetten araştırarak buldum kendisini.Beni hayatımdaki insanın gerçekleriyle yüzleştirdi.Eşimi sadece bir kez gördü, buna rağmen kişilik bozukluğu olduğunu 2. Seansta bana söyledi. Medeni bir şekilde ayrılmanın en doğru çözüm olduğunu söyledi.Çok enteresan bir şey evlilik uzmanı ayrılığı önerdi. Önerisini uyguladım ve hayata yeniden başladım sanki.Tunç Beyi tanımasaydım boşanmaya cesaret edemezdim, sürekli fake hesaplar, telefon ve internet mesajları yakalamak ve bulmaktan dediği gibi delirirdim herhalde. Şu an çocuğumla bir dünya kurdum kendime, ev alırken alacağım yer için bile Tunç Bey'den fikir aldım. Kızımla mutlu yuvamızda huzurumuz için binlerce teşekkürler, önemli kararlarda mutlaka danışınız derim. İnsanın tüm yaşantısını gözler önüne seriyor, yaşayacağınız ihtimalleri belirliyor, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Merhabalar, Tunç Bey'i ben de sizin gibi tavsiyeediyorum.com aracılığıyla buldum. Eşimle birlikte Tunç Bey'in kapısını ilk defa çaldığımızda zor ve sıkıntılı günler geçiriyorduk. Bütün umudumuz ve inancımız yok olmuştu. Ama Tunç Bey'in gerek tecrübesi gerek verdiği örnekler gerekse anlattığı ve bizim de içinde kendimizden parçalar bulduğumuz hikayeleri eşimle hayata bakış açımızı değiştirdi. Ben Tunç Bey'e bize yeniden umudumuzu, birbirimize karşı olan saygımızı ve bu sevgiye evliliğe olan inancımızı geri kazandırdığı için çok teşekkür ederim. Bir danışman ararken Tunç Bey hakkında yazılan bir tavsiye kendisini tercih etmeme sebep oldu. Ben de bu yüzden yazıyorum ki belki siz de okursunuz ve doğru kişiden gerekli desteği alırsınız. Yani Tunç Bey'den.
Merhabalar, Tunç Beyle internet üzerinden tanıştım. Kendisine yönelttiğim sorularda aldığım cevaplar, yaklaşım tarzı, sıcak kanlı ve güler yüzlü oluşu, her şeyden önemlisi de danışanlarına ayırdığı zaman ve empati yeteneği beni etkiledi. Tunç Beyden sadece kitaptan alınmış sabit, kalıplaşmış cümleler duyamazsınız, çünkü buna okuyup araştırma yaparak kendiniz de ulaşabilirsiniz, kişinin durumuna özel bi iletişim tarzı geliştirmek ve onu anladığınızı, yaşadıklarını hissetiğinizi, ona değer verdiğinizi göstermek bi danışan için çok önemlidir ve Tunç Bey de bunu paylaşım tarzıyla hissetirebilen bir danışman. Tunç Bey benim ruhumu soyduğum ilk insan, yargılanma korkusu olmadan, cisiyetimden ve endişelerimden sıyrılmış, özgürce anlatabildiğim bi danışman...Tunç Beye buradan, beni anlamaya çalıştığı ve ayırdığı zaman için çok teşekkür ediyorum...Sevgiler...Deniz
Tunç Bey, karşısındaki kişiyi dinleyen ve gereken yerde konuyu açıklayıcı bir şekilde anlatan, örnekleyen, yaşama dair örnekler veren, hatta çizerek anlatımı kuvvetlendirmeye çalışan biridir. Günü yakalayan çözümler sunar. Ofisi temiz, ferah ve her zaman bakımlıdır. Meslek arkadaşlarına göre daha çok güven veren, objektif bakabilen ve bizim değer yargılarımıza uyumlu bir kişidir. Güler yüzlüdür, görüşme dışında da kendisiyle iletişim kurabilmemiz için gereken rahatlıkları karşı tarafa sağlar. Kendisine buradan teşekkür ederim.
Merhaba, Tunç Bey'i bir arkadaş aracılığıyla tanıdım. Bilgi ve tecrübeleriyle onun benim için doğru bir terapist olduğunu anladım.Eşimle beraber terapilere katıldık. Her terapide yeni birşeyler öğrendim. Bana çok yardımcı oldu. Hayata bakışım değişti, ben değiştim. Terapi değil de sanki bir dostla çay sohbeti yapıyor gibiydim. Kişiye özel çözüm yollarını beğendim. Yapıcı, sıcakkanlı, güvenilir ve dürüst bir kişi. Ofisi de insana huzur veriyor. Ben terapistimi buldum ve çok mutluyum. Çevremdeki herkese tavsiye ettim, size de tavsiye ediyorum.
Tunç Bey hayatımın en zorlu anlarında yanımda oldu. Yön gösterici ve esprili tavırlarıyla durumun yükünü hafifletmemde, aydınlık olan yönü görebilmemde destek oldu. Ayrıca kendisinden en çok yardıma ihtiyacım olan bir anda, hiç tereddüt etmeden psikolog olmanın ötesinde bir manevi desteği hissettirdi. Size çok teşekkür ederim Tunç Bey. Kıymeti tarifsiz.
Tunç Bey'i yaklaşık bir aydır tanıyorum. Kendisinden evliliğimle ilgili sorunlar için yardım alıyorum. Başta eşim gelmeyi istememişti ama Tunç Bey'i tanıdıktan sonra tamamen fikri değişti. Onun yanında kendinizi terapide gibi hissetmiyorsunuz. O kadar ki yakın bir arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Görüşmelere başlayalı daha çok olmadı ama benim hayatımda çok şeyi değiştirdi. Şimdi o kadar çok mutluyum ki bunu anlatmaya kelimeler bile yetmez. Eşimle hiç olmadığımız kadar mutluyuz. Burdan Tunç Bey'e bir kere daha çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanıdım. Yardıma ihtiyacınız varsa benim söyleyeceğim tek şey kesinlikle Tunç Tataker'i tanımanız gerekir.
Tunç beyle, evliliğimizin hiç beklenmedik bir şekilde yokuşa girmesi sebebiyle tanıştık. Sesini ilk duyduğum an itibariyle doğru yerde olduğumu anladım. İlk konuşma, yaşadığım durumun tarafıma özetlendiği ve durumun ne şekilde sonuçlanabileceği ile ilgiliydi. Her iki durumda da beni nelerin beklediğini nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Sadece ilk konuşmayla bile öyle çok şey öğrenmiş öyle çok rahatlamıştım ki.. zaten o anda en çok ihtiyaç duyduğum şey buydu. Tunç beyin netliği, vakit ve para kaybettirmeden sonuç odaklı yaklaşımı kendisini tüm meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği. Biz sorunumuzu büyük oranda çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
error: © Tüm Hakları Saklıdır