Menü Kapat

Hakkında

Uzman Psikolojik Danışman Tunç Tataker hakkında genel bilgiler. Uzmanlık alanları, psikolojik danışmanlık yaklaşımı, danışan yorumları ve aile yaşamı.

Tunç Tataker kimdir?

Tunç Tataker

Tunç TATAKER
Uzman Psikolojik Danışman

1973 Ankara doğumlu olan Tunç TATAKER, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra, birincilikle girdiği Dokuz Eylül Üniversitesi – Psikolojik Danışmanlık bölümünden yine derece ile 2000 yılında mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede Yüksek Lisans ve Doktora programlarını tamamlayarak Bilim Uzmanı ünvanı alan Tunç TATAKER, özellikle Çözüm Odaklı Terapi, Evlilik ve İlişki Terapisi, Cinsel Terapi ve Online Terapi konularında uzmanlaşmıştır.

Mesleki çalışmalarını halen Bağdat Caddesi, Kadıköy – İstanbul adresindeki özel ofisinde sürdüren Tunç TATAKER, evli ve iki çocuk babasıdır.

Uzmanlık Alanları

Merhaba Tunç Bey, uzun bir süre önce eşimle gelmiştik size. Psikolog arayan herkese sizi tavsiye ediyorum. Bizim hayatımızı değiştirdiniz. Gerçekten size ne kadar teşekkür etsem az. Hayatım boyunca size minnettar kalacağım. Şimdi 3 aylık bir bebeğimiz var ve sayenizde mutluluğumuza mutluluk eklendi.
Benim gibi eminim bir çok insanın hayatına dokunmuşsunuzdur ve bir köşesinden "iyi ki Tunç Bey var" dedirtmişsinizdir. Gerçekten iyi ki varsınız Tunç Bey. Ne zaman ihtiyaç hissetsem desteğiniz ve dostluğunuzla hep yanımda oldunuz. Hep güzellikler olsun etrafınızda ve siz de hep böyle güzellikler dağıtın etrafınıza.
Çok şanslı olduğumu düşünüyorum Tunç Bey'i tanımış olduğum için. Samimi, güvenebileceğim biri olmasının yanında hep yanımda olduğunu hissettiriyor. Alanında uzmanlığıyla kısa sürede kendimi iyi hissetmemi ve farkındalığımın artmasını sağladı. Bana kattıklarınız için size çok teşekkür ediyorum.

Aile Yaşamı

error: © Tüm Hakları Saklıdır